Wild Kratts Rescue Run

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 241 MB
  • Sürüm 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici PBS KIDS
Wild Kratts Rescue Run mobil oyununda maceradan maceraya koşmak için oyunumuza sahip olabilirsiniz.

Birbirinden farklı ortamlarda birbirinden farklı maceralara doğru ilerlemenin en eğlenceli yolu Wild Kratts Rescue Run mobil oyununda geçiyor. Oyunumuzu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödeyerek indirebilirsiniz. Oyun size heyecan dolu anlar yaşatacaktır.

PBS KIDS stüdyosu tarafından geliştirilerek oyun severlerin beğenisine sunulmuş olan Wild Kratts Rescue Run mobil oyununda hayvanlara yardım edecek ve onları kurtaracaksınız. Oyunda 24 aksiyon dolu seviyede en hızlı şekilde koşacaksınız. Oyunda atlayın, uçun ve yüzün, hayvanları kurtarın, piyade içindeki her bir hayvan hakkında yer alan bilginin kilidini açmak için onları kurtarın ve hayvanları zarar görmemesi için kötü adamlara karşı büyük bir mücadele içerine girin. 

Oyunda görevleri olan bir kahramansınız ve hayvanları kurtarmanız gerekiyor. Bunun için oldukça hızlı hareket etmelisiniz. Oyunda ki temel göreviniz bu olacak. Bu zorlu bir görev fakat siz başarabilirsiniz. Wild Kratts Rescue Run mobil oyunu tek bir seviyeden oluşmuyor. Bir birinden farklı bir çok seviye ve bölge bulunuyor bunların hepsini görmek isterseniz yavaş yavaş yükselin ve oyunu kazanın. 

Wild Kratts Rescue Run indir